Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Aish, BABO!

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
Bang Jungwoon

Bang Jungwoon


masculin Numarul mesajelor : 167
Warn :
Aish, BABO! - Pagina 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Aish, BABO! - Pagina 5 Right_bar_bleue


Aish, BABO! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Aish, BABO!   Aish, BABO! - Pagina 5 EmptyVin Sept 10 2010, 00:24

-Ah..dar nu-mi dau seama în ce direcţie e..
Murmură pe un ton bosumflat, încrucişându-şi braţele la piept.
Sus In jos
Sohyun
Founder
Sohyun


feminin Numarul mesajelor : 244
Warn :
Aish, BABO! - Pagina 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Aish, BABO! - Pagina 5 Right_bar_bleue


Aish, BABO! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Aish, BABO!   Aish, BABO! - Pagina 5 EmptyVin Sept 10 2010, 00:27

-Felicitări..
Şopti aplaudând slab, afişând un zâmbet amuzat.
-Eu nu ştiu nici atât, sunt mult prea aeriană să gândesc acum..
Continuă dând scurt din umeri, privind totuşi în jur, sperând să găsească ceea ce dorea tânărul.
Sus In jos
https://psycho-happiness.forumgratuit.ro
Bang Jungwoon

Bang Jungwoon


masculin Numarul mesajelor : 167
Warn :
Aish, BABO! - Pagina 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Aish, BABO! - Pagina 5 Right_bar_bleue


Aish, BABO! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Aish, BABO!   Aish, BABO! - Pagina 5 EmptyVin Sept 10 2010, 00:34

-Eh, cred că stomacul meu mai poate aştepta..
Şopti, ridicându-şi privirea către cer. Un curcubeu minor îşi făcu prezenţa într-un colţ al cerului, determinându-l pe tânăr să zâmbească. Se apropie de tânără, ducându-se în spatele ei. Aşezându-şi braţele pe umerii acesteia, o opri din mers pentru a-i arăta.
-Priveşte în sus..
Sus In jos
Sohyun
Founder
Sohyun


feminin Numarul mesajelor : 244
Warn :
Aish, BABO! - Pagina 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Aish, BABO! - Pagina 5 Right_bar_bleue


Aish, BABO! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Aish, BABO!   Aish, BABO! - Pagina 5 EmptyVin Sept 10 2010, 00:38

-Hm?
Ridicându-şi privirea observă curcubeul, zâmbind într-un mod pueril. Nu mai văzuse de mult timp unul.
Sus In jos
https://psycho-happiness.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Aish, BABO! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Aish, BABO!   Aish, BABO! - Pagina 5 Empty

Sus In jos
 
Aish, BABO!
Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: House :: Bucătărie.-
Mergi direct la: